Agjencia Zhurnal.mk

Olivia Culpo, e dëshmon titullin e Miss Universe

Ajo është më të vërtetë një supermodele.

Dhe Olivia Culpo ka treguar kredencialet e saj kur u pa në rrugët e Neë York City të premten.

Fashionistja 27 vjeqare e cila ishte Miss Universi në vitin 2012 u shfaq me një veshje të gjelbërt me lule ngjyrë ari.

Image

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...