Olivier Giroud infektohet me Covid

Sulmuesi francez i Milanit, Olivier Giroud ka rezultuar pozitiv ndaj Covid 19, informon Zhurnal.

 

Lojtari është në gjendje stabile shëndetësore dhe ndodhet në izolim.

Giroud nuk ka patur kontakt me futbollistët tjerë të ekipit që nga loja me Cagliarin.

Milan shpreson ta ketë në dispozicion sa më shpejtë lojtarin pasi kuqezinjtë i presin 3 ndeshje të vështira me Lazion, Liverpulin dhe Juventusin.//Zhurnal.mk

Related posts

Man Utd është gati të bëjë Pogban lojtarin më të paguar në ekip me kontratën e re marramendëse

D V

Historike: Gjyqtarët kosovarë referojnë në Ligën e Kampionëve

Z H

Formacionet zyrtare, Itali – Spanjë: Luhet për një vend në finalen e madhe të Euro 2020

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More