Agjencia Zhurnal.mk

Olta Gixhari me shkrim emocionues gjatë pritjes të fëmijës së parë

Olta Gixhari është njëra nga aktoret shqiptare më të dashura dhe ndonëse më të komentuara të estradës shqiptare.

Ditë më parë, ajo kishte bërë të ditur se është në pritje të fëmijës së parë, por identitetin e të dashurit e ka mbajtur të fshehur.

Sidoqoftë, kohët e fundit ajo ka mbushur rrjetet sociale me postime të ëmbla, ndërsa shihet me barkun e rrumbullakosur.

https://www.instagram.com/p/CCL_oPZHAyu/?utm_source=ig_web_copy_link

Duket se aktorja është shumë afër momentit më të lumtur të saj, pasi kështu edhe ka treguar përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“32 javë shtatzënë dhe këto janë pushimet tona të fundit çift, për pak javë kryevepra jonë do të na ndryshojë jetë dhe ne mezi po e presim”, ka shkruar në përshkrimin e fotografisë.

Vlen të theksohet se gjatë pandemisë coronavirus, ajo ka qenë e izoluar së bashku me të dashurin e saj në Spanjë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!