Agjencia Zhurnal.mk
Bota

“One Direction” mund të rikthehen bashkë në vitin 2021

Fansat kanë pritur me padurim që “One Direction” të bëjë një ditë një rikthim me të pesë anëtarët.

Dhe duket se kjo do të ndodhë më në fund pasi Zayn Malik, Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan dhe Louis Tomlinson mund të ribashkohen në 2021.

Alex Apati i Ladbrokes foli për Express në lidhje me ribashkimin e mundshëm, duke thënë: “Shanset e ribashkimit të djemve po shkojnë vetëm në një drejtim. Është një lajm i shkëlqyeshëm për fansat me një rikthim të pashmangshëm”.

Lajmet vijnë pas përhapjes në lidhje me një ribashkim të bendit në dhjetëvjetorin e tyre në fillim të këtij viti në korrik.

Sidoqoftë, kjo nuk mund të ndodhte për shkak të pandemisë së vazhdueshme të coronavirusit.

“Ka një rrugë të gjatë për të bërë dhe shumë pengesa. Padyshim, në këtë moment çdo gjë që ata do të bënin do të duhej të bëhej virtualisht. Por kanë raporte të mira dhe kjo do të ndodhë”, ka thënë një burim për Page Six. 

Postime të ngjashme

SHBA, zhduket gripi mes pandemisë së COVID-19-s

T E

Arriti në Gjermani para 6 vjetësh, tani emigranti kërkon të bëhet deputet

T E

OBSH: Mbi 850 mijë vdekje në të gjithë Evropën

T E

Ndërhyn Putin: Tensione në Armeni – dorëheqje, raketa … presidenti ka tre ditë

T E

Albin Kurti reagon për sulmin ndaj gazetarit, Visar Duriqi

T E

Rriten numrat me Covid-19 në Itali, disa qytete rrezikojnë mbylljen

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...