Agjencia Zhurnal.mk

OnePlus 8 mund të vijë me ekran super të shpejtë, me shkallë të rifreskimit prej 120Hz

OnePlus vazhdon të na japë karakteristika premium për një çmim relativisht të ulët.

Modeli i tyre i fundit, OnePlus 7T Pro, ishte një nga telefonët e parë inteligjentë që përfshinte një ekran të shkallës së rifreskimit 90Hz dhe duket se OnePlus 8 i radhës do të na japë edhe më shumë.

Besohet se OnePlus 8 i ardhshëm do të ketë një ekran me shpejtësi të rifreskimit 120Hz, ose ky është thashethemi më i fundit.

Ky informacion vjen përmes PhoneArena dhe na bën të pyesim për mundësitë e këtij telefoni të ri.

Pajisjet OnePlus nuk janë të dizajnuara për lojëra, por nëse thashethemet janë të vërteta, OnePlus 8 mund të konkurojë lehtësisht kundër pajisjeve si Black Shark ose Razer Phone, sa i përket lojrave. /Telegrafi/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...