Agjencia Zhurnal.mk

OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 nuk zyrtarizohen para muajit prill

OnePlus nuk pritet t’i bëjë zyrtare modelet e reja të OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 përpara muajit prill.

Disa ditë pasi u pa në duart e aktorit të famshëm Robert Doëney Jr, OnePlus 8 Pro me gjitha specifikat e tij ka rrjedh online, duke i lënë shumë pak imagjinatës së fansave të tij të cilët po e presin me padurim.

Por përveç modelit Pro, kompania me sa duket e ka shfaqur edhe versionin vanilla të OnePlus 8, opsionin më të lirë të pajisjes së njëjtë.

OnePlus nuk pritet t’i zyrtarizojë modelet e reja të OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 para muajit prill, por përsëri as kjo nuk është një konfirmim zyrtar, kështu që mund të thoni që shfaqjet online të telefonave është mirë që po shihen online paraprakisht.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...