Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition debuton në tregun kinez!

OnePlus ka zbuluar një telefon të ri me edicion të veçantë, OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition dhe pajisja tani është në dispozicion për tu porositur në Kinë.

Edicioni i ri OnePlus 8T Cyberpunk 2077 do të shitet me pakicë për 3,999 juanë në Kinë, që është rreth 599 dollarë me kursin aktual të këmbimit.

Telefoni vjen me një ekran AMOLED 6,55 inç me një rezolucion të plotë + HD prej 2400 x 1080 pikselë dhe përmban një procesor Snapdragon 865.

Edicioni i ri special OnePlus 8T gjithashtu vjen me 12 GB RAM dhe 256 GB hapësirë të brendshme, plus që përmban një kamerë kryesore 48 megapiksel në pjesën e pasme, ka gjithashtu një kamerë ultrawide 16 megapiksel, një kamerë makro 5 megapiksel dhe një kamerë monokrom 2 megapiksel.

Deri më tani nuk ka detaje nëse ky model i ri i kufizuar OnePlus do të dalë jashtë Kinës.

Postime të ngjashme

Thyhet rekordi i ndjekësve në “Twitch”

S.B.

Facebook nuk punësoi persona me ngjyrë sepse ata nuk ishin një ‘kulturë e përshtatshme’ për ta

S.B.

Age of Empires IV po vjen, tashmë me një lojë të re

S.B.

Facebook fshiu përkohësisht faqen zyrtare të qytetit francez Bitche

S.B.

Fotografitë e para tregojnë Samsung Galaxy S21 “Fan Edition”

S.B.

iPhone 11 Pro me “logo të gabuar” nga Apple shitet për 2,700 dollarë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...