Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

OnePlus 8T duket mahnitës në videon e re

OnePlus është vendosur të zbulojë OnePlus 8T të ri muajin e ardhshëm, që do të thotë se telefoni inteligjent do të bëjë prezantimin e tij së bashku me iPhone 12 dhe Google Pixel 5.

CEO dhe bashkëthemeluesi i OnePlus, Pete Lau ndau detajet e pajisjes – përfshirë ekranin e saj 120Hz – por tani ne kemi një vështrim më të afërt të telefonit të mençur, dhe ai është shumë i hijshëm dhe me shumë shkëlqim, ashtu siç edhe pritej, shkruan T3.

Concept Creator ka lëshuar videon në YouTube, duke treguar telefonin e mahnitshëm që pritet të prezantohet në tetor.

Video tregon ekranin e ri të sheshtë, që do të thotë që është një largim nga paneli i lakuar i OnePlus 8 Pro, kamera të përparme 16MP, dhe konfigurimi i kamerës quad në pjesën e pasme (48MP i gjerë + 16MP ultra-gjerë + 5MP) makro + 2MP).

Falë një liste të zbuluar të Amazon (përmes 91Mobiles ) ne gjithashtu e dimë se OnePlus 8T do të paketojë një bateri 4,500 mAh me mbështetje për 65W Warp Charge dhe do të ketë një çip Snapdragon 865.

Raportohet se është i disponueshëm në Aquamarine Green ose Lunar Silver, në formatet 8 GB / 128 GB dhe 12 GB / 256 GB, OnePlus 8T duket mahnitëse në video dhe pritet të lansohet më 14 tetor.

Postime të ngjashme

Bëhen të ditura data e lëshimit të iPad Pro 2021, çmimi dhe disa karakteristika “të veçanta”

S.B.

Oppo po përgatit një telefon rrokullisës me një ekran 7 inç

S.B.

Ikona e Windows 95 hyn në histori

S.B.

Sony pranon se mund të duhet të ridizajnojnë PS5

S.B.

Sulmet masive kibernetike kryesisht paralizuan internetin në Belgjikë

S.B.

Ristartojeni telefonin tuaj me Android tani – pastaj lexojeni këtu pse!

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...