Teknologji

OnePlus 8T shfaqet online, ofron mbështetje për 8K video?

Zhurnal Ads

Android 11 developer preview për OnePlus 8 shfaq serinë e re të telefonit të shumë-përfolur, OnePlus 8T. Renderi shfaq dizajnin e pjesës së përparme të telefonit të ri, i cili duket tejet i ngjashëm me versionin paraprak, OnePlus 8, transmeton Koha Jonë.

Në këtë variant të ri të freskuar të telefonit të famshëm të kompanisë kineze vërehet një ndryshim në anën e majtë dhe pjesën e sipërme të ekranit, ku shihet “punch-hole”.

Fotografitë në versionin e krijuar të softuerit shfaqin OnePlus_8T.webp pjesë e cila vjen nga përshkrimi About Phone.

Përveç renderit, është parë edhe menyja e Game Space në variantin e panoramës dhe portretit. Por vlen të theksohet se në këtë pajisje është parë edhe mbështetja për 8K video, risi që vjen me kamerën e OnePlus 8T.

Postime të ngjashme

Versioni i ri i sistemit operativ të Vivo është një tjetër kopje e iOS 14

S.B.

Krahët robotikë kryejnë teste për të zbuluar COVID-19

admin

iPhone 12 Pro lejon që njerëzit të verbër ‘të shohin’ të tjerët përreth tyre

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...