Teknologji

OnePlus 8T shfaqet online, ofron mbështetje për 8K video?

Zhurnal Ads

Android 11 developer preview për OnePlus 8 shfaq serinë e re të telefonit të shumë-përfolur, OnePlus 8T. Renderi shfaq dizajnin e pjesës së përparme të telefonit të ri, i cili duket tejet i ngjashëm me versionin paraprak, OnePlus 8.

Në këtë variant të ri të freskuar të telefonit të famshëm të kompanisë kineze vërehet një ndryshim në anën e majtë dhe pjesën e sipërme të ekranit, ku shihet punch-hole.

Fotografitë në versionin e krijuar të softuerit shfaqin OnePlus_8T.webp pjesë e cila vjen nga përshkrimi About Phone.

Përveç renderit, është parë edhe menyja e Game Space në variantin e panoramës dhe portretit. Por vlen të theksohet se në këtë pajisje është parë edhe mbështetja për 8K video, risi që vjen me kamerën e OnePlus 8T.

Postime të ngjashme

TikTok thuhet se po përgatitet të mbyllë aplikacionin nëse nuk shitet

admin

Huawei shet “Honorin”

S.B.

Microsoft çaktivizon një rrjet masiv kompjuterash të kriminelëve kibernetikë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...