Agjencia Zhurnal.mk

Onika bombardon me projektin e ri

Me muzikë të Bled Bytyqit dhe mix e masterizim nga Arben Bytyqi, këngëtarja tashmë e njohur Onika vjen me projektin e saj më të ri të cilin e ka titulluar ‘Kthim mrapa’. Ajo njihet si një nga femrat më atraktive të skenës shqiptare e që vjen këtë herë shumë e nxehtë në videoprojektin e fundit me të cilin bën një kthim të fuqishëm në skenë. Në vazhdim mund të ndiqni videon e këngës së fundit të Onikës:

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...