Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Këngëtarja shqiptare ka publikuar duetin me këngëtarin e njohur Maitre Gims.

Dhurata Dora dhe Maitre Gims, realizuan këngën “Only You”, që është publikuar në kanalin YouTube.

Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, i cili është xhiruar në ishujt e Maldives.

Klipi dhe kënga po pëlqehen tejet shumë si nga publiku shqiptar edhe aj i huaji, pasi projekti muzikor.

“Only You” tashmë ka arritur të mbledhë mbi 20 milionë klikime brenda disa ditësh pas publikimit.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...