Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Orë dhe diamante/ Rama zbulon ‘thesarin’ brenda kryeministrisë: Kjo është arsyeja që vijnë të na shpërthejnë

Gjatë rrëfimit ndryshe që bëri mbrëmjen e djeshme për emisionin ‘Opinion’, kryeministri Rama i tregoi moderatorit Blendi Fevziut gjithë koleksionin e dhuratave që ka marrë gjatë detyrës së tij.

Por syri i kapi objektin e veçantë; një orë, unazë, butona dhe tespie të mbuluara me diamante.

PJESË NGA BISEDA

Edi Rama: Këto janë ora…

Blendi Fevziu: Njëra prej tyre mesa shoh e mbushur me diamante.

Edi Rama: Kjo është arsye që vijnë të na shpërthejnë Kryeministrinë.

Blendi Fevziu: Çelësin e mban vetëm ti?

Edi Rama: Jo unë nuk kam çelës, kjo është me kod, me kamera, e me të gjitha.

Postime të ngjashme

“Meta dhe Berisha, më të tremburit nga Reforma në Drejtësi”/ Rama: PD-LSI dhe “KÇK” 3 këmbët e së keqes me 2 koka presidentësh

S.B.

Vasilika Hysi merr vendimin, largohet nga PS/ Rama: Do t’ju hapë rrugën kalamajve

S.B.

Raporti i DASH për 2020: Shqipëria, asnjë përparim në luftën kundër pastrimit të parave

S.B.

Shqipëri-Zvicër, Denaj: Ndikim pozitiv për promovimin e pronës intelektuale

S.B.

“I them publikisht Ilir Metës se më 26 prill…”! Balla: Çfarë do bëjë Rama, nëse Presidenti s’i dekreton qeverinë e re!

S.B.

Lefter Maliqi: Kandidoj për LSI-në, kam kërkuar të jem në fund të listës. Nga sot zhvendosem pranë elektoratit në Berat. Fitojmë 3 mandate

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...