Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Organizonte lojëra fati nëpërmjet celularit, arrestohet në flagrancë pronari i lokalit

Nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Xh. L., 46 vjeç, banues në Poliçan, pasi është kapur në ambientet e lokalit të tij duke ushtruar aktivitetin e lojërave të fatit online, nëpërmjet celularit.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan një sasi lekësh dhe një aparat celular.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprat penale “Organizim i lotarive të palejuara” dhe “Vënia në dispozicion e lokaleve për lojëra të pa lejuara”.

Postime të ngjashme

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

S.B.

Aeroporti i Kukësit, bëhet fluturimi i parë provë për të testuar uljen e avionëve (VIDEO)

S.B.

Lëndohet rëndë 73- vjeçari në një aksident në Shkup

S.B.

Bastisje në Tetovë, gjendet drogë dhe armë

S.B.

Gjoba për 183 shoferë dhe 30 këmbësorë në Shkup

S.B.

Albin Kurti mesazh nga Tirana për zgjedhjet: Qytetarët shqiptarë kanë nevojë për ndryshim!

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...