Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Oriola duket e parezistueshme në setin e ri, fustani i zi ia thekson format trupore

Oriola mahniti me paraqitjen e fundit.

Oriola Marashi është një ndër modelet shqiptare më aktive me fotosesione të reja.

Bukuroshja së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, të shkrepura me fustane elegante, ku edhe një herë ktheu gjithë vëmendjen nga ajo.

Në fotot e fundit, modelen e shohim të veshur me një fustan të zi, në të cilin thekson fizikun e përsosur.

Fustani me dekolte të hapur dhe i çarë tek këmba ia theksonte asaj linjat trupore dhe dukej shumë tërheqëse.

Të shumta ishin komentet që Oriola i pranoi në adresë të saj pas publikimit të këtyre fotografive nga ky set.

Kujtojmë se Oriola Marashi është në lidhje me futbollistin Eros Grezda.

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...