Showbiz

Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin me pozat topless

Zhurnal Ads

Oriola Marashi, një ndër modelet më të suksesshme shqiptare ka shkëlqyer me fotot e fundit.

Flokët kësaj radhe i ka pasur të zeza dhe me balluke, teksa për makijazh ka shkuar me ngjyra më të ndezura. Modeli i flokëve të saj dhe aksesorët që ka përdorur i ngjasojnë Kleopatrës së Egjiptit.

Oriola shfaqej topless, ndërsa mbulonte gjoksin me anë të duarve.

Postime të ngjashme

Pas dedikimeve romantike, Camila dhe Shawn kalojnë kohën në Miami

S.B.

“Shape of You” e Ed Sheeran arrin pesë miliardë klikime, bëhet kënga solo më e klikuar në botë

admin

Princi Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...