Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Oriola Marashi josh me setin e ri fotografik

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është tejet e angazhuar me punë në fushën e modelingut.

Ditë më parë ajo pushtoi ‘pistat’ e modës, duke marrë vëmendjen e gjithë audiencës.

Edhe aktivitetin në rrjete sociale nuk e ndalë asnjëherë, duke publikuar fotografi nga më të ndryshmet.

Së fundmi bukuroshja brune është parë me një set të ri fotografik, teksa mahniti fansat.

Në pjesën e poshtme ajo kishte të veshur një palë pantallona të zeza, që e kombinoi me një bluzë bezhë.

Padyshim që Oriola theksoi tiparet e mrekullueshme trupore, për të cilat komentohet tej mase.

Sa i përket jetës private, modelja është në një lidhje me futbollistin e njohur, Eros Grezda.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...