Agjencia Zhurnal.mk

Oriola Marashi joshë me fotosesionin e fundit

Oriola Marashi ka ndarë imazhe të reja nga fotosesioni i fundit.

Oriola Marashi ka tërhequr vëmendjen e publikut me fotot e fundit të publikuara në Instagram, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ka arritur të marrë mijëra pëlqime dhe komente për pamjen e saj, ajo është shfaqur me një fustan të shkurtër dhe mjaft të ekspozuar në pjesën e këmbëve.

Modelja është duke shënuar suksese në botën e modelizmit, muajt e fundit ajo ka pozuar për marka dhe revista të njohura ndër to edhe brendi i veshjeve ‘Guess’.

View this post on Instagram

TERMINATOR 🦾

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...