Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Oriola Marashi lë pak vend për imagjinatë me pozat vetëm në të brendshme

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, padyshim që po pushton pistat e modës edhe jashtë trojeve shqiptare.

Sidomos kohëve të fundit, duke u bazuar në postimet e saj në rrjete sociale, shihet de ajo është mjaft e angazhuar.

Por, përkundër kësaj, bukuroshja brune asnjëherë nuk lë anash pozat provokuese, të cilat i servon për 504 mijë ndjekësit.

Në një postim të fundit në Instagram, Oriola është parë duke pozuar para kamerës, teksa qëndronte brenda një veture.

Ajo çka mori më shumë vëmendje ishin pozat e saj, teksa Marashi zgjodhi të shfaqet vetëm me të brendshme.

Me një dukje të tillë asaj iu theksuan tiparet e formësuara trupore, për të cilat adhurohet në masë të madhe.

Postime të ngjashme

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...