Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Oriola Marashi magjeps me fustanin vezullues, thekson tiparet e formësuara trupore

Ajo vazhdon të jetë ndër modelet për të cilën komentohet mjaft shumë në faqet rozë.

Bëhet fjalë për Oriola Marashin, e cila konsiderohet si ndër më të suksesshmet në fushën e modelingut.

Kohëve të fundit ajo ka qenë e ngarkuar me punë, derisa edhe në rrjete sociale ndante momente nga prapaskenat e fotosesioneve.

Veprim të tillë e ka bërë edhe në një postim në Instagram, ku shihej duke u bërë gati për të pozuar para kamerave profesionale.

Marashi për veshje zgjodhi një fustan të zi, që në pjesën e sipërme ishte i stiluar me disa gur vezullues.

Flokët dhe grimi I perfeksionuan edhe më shumë dukjen, teksa ngjalli reagime pozitive nga 502 ndjekësit.

Sa i përket jetës personale, Oriola tash e një kohë është në lidhje dashurie me futbollistin Eros Grezda.

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...