Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Oriola Marashi nuk lë vend për imagjinatë, publikon prapaskenat e fotosesioneve

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, vazhdon të jetë ndër më të kërkuarat në industrinë e modelingut.

Kjo vjen për shkak të bukurisë dhe formave trupore, të cilat i ka fituar përmes ushtrimeve të shumta.

Ajo përndryshe në rrjete sociale është tejet aktive, ndërsa mban të informuar fansat sa i përket jetës dhe karrierës personale.

https://www.instagram.com/p/CGNCoXJHaur/?utm_source=ig_web_copy_link

Në disa postime të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune nuk ka lënë vend për imagjinatë, teksa ka ndarë prapaskenat e fotosesioneve.

Pothuajse në secilën prej atyre ajo vinte në pah linjat trupore, për të cilat pëlqehet në masë të madhe nga fansat.

https://www.instagram.com/p/CGNCbZUHFDe/?utm_source=ig_web_copy_link

Sidoqoftë, është ajo ka bërë të hapur edhe lidhjen me futbollistin Eros Grezda, me të cilin edhe ka ndarë imazhe të ndryshme.

https://www.instagram.com/p/CGNBjOlnT7a/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...