Oriola Marashi shfaqet e veçantë në kampanjën e re të “Guess”

Ajo është një prej femrave më të bukura dhe më të suksesshme shqiptare në botën e modës.

 

Dhe, Oriola Marashi prej vitesh është bërë pjesë e markës së njohur botërore të veshjeve “Guess”.

Modelja shqiptare edhe së fundi ka punuar me brendin e famshëm në kampanjën e tyre të re.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Disa fotografi që janë pjesë e këtij projekti të ri, Oriola i ak ndarë edhe me fansat e saj në llogarinë e Instagram-it ku ndiqet nga më shumë se 617 persona.

Me një pamje të thjeshtë, me disa dukje të ndryshme, modelja nga Shqipëria dukej në formë të mrekullueshme.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Ndërkohë, derisa po shijon sukses të njëpasnjëshëm në karrierë, modelja kohë më parë i dha fundi lidhjes së dashurisë me futbollistin nga Gjakova, Eros Grezda. 

Related posts

“Nuk isha mirë emocionalisht dhe psikologjikisht”, Oriola Marashi tregon si u përzgjodh për modele nga “Guess”

D V

Kanye West viziton Meksikën me fëmijë teksa Kim shijon kohën e saj në Romë

Lea Muslija

Elton John njofton albumin e ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More