Oriola Marashi zhvishet në natyrë

Modelja e njohur ka mahnitur ndjekësit me paraqitjen e fundit.

 

Oriola Marashi, ka theksuar figurën e saj trupore në bikini duke iu dhënë vëmendje të pasmeve.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ka ndarë imazhet e saj e cila mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit.

Modelja, shihet duke u ngjitur në një kodër ndërsa ka pozuar nga prapa për kamerën.

Ndryshe, ajo së fundmi ka qenë aktive me fotosesione të ndryshme.

Related posts

Era Istrefi josh me dukjen në fotografitë e reja, ndërsa vë në pah fizikun e formësuar

D V

Gold AG realizon këngë për ditëlindjen e parë të djalit, publikohet me 28 nëntor

D V

Rina Balaj thotë “Addiction” në projektin e ri muzikor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More