Agjencia Zhurnal.mk

Oriola po vazhdon të përkrahë Noizyn

Oriola Marashi krenare me veprimin që reperi ka ndërmarrë.Kohë më parë është folur për një ftohje të marrëdhënieve mes Noizyt dhe Oriola Marashit, shkruan lajmi.net.Por me postimin e fundit të bërë modelja shqiptare hodh në ‘det’ këto thashetheme të krijuara nga mediat vendore.

24 vjeçarja ka ndarë në Instagram një lajm në të cilin shkruan se Noizy është artisti i parë që këndon shqip në Athinë, bukuroshja etiketoi reperin dhe si ‘emoji’ i bashkëngjiti kurorën e mbretit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...