Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Osmani: Thaçin e kam mundur me vota – njëjtë edhe Haradinajn, edhe Veselin

Ish-nënkryetarja e Lidhjes Demokratike e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se nuk përdor metodat e kundërshtarëve të saj për të fituar vota.

Ajo ka thënë në emisionin “DPT Te Fidani”, në televizionin T7, se llogarit “vetëm në qytetarët”.

“Unë nuk kam nevojë as për ndihmën e Gjykatës Speciale, as të fyerjeve, as të askujt hiç”, është shprehur ajo.

“Hashim Thaçin e kam mundur me vota. Në ditët e tij më të mira, ai i ka marrë 160 mijë vota, unë i kam marrë 176 mijë”, ka thënë Osmani.

“Njëjtë edhe Haradinajn, edhe Veselin, edhe këdo tjetër që ka qenë me ta”, ka deklaruar ajo.

Postime të ngjashme

Arben Vitia: “Negociatat me kompanitë prodhuese po vazhdojnë dhe janë në rrugën e duhur” arrijnë në maj

N E

Kosovës i ngelin vetëm edhe 7868 vaksina

N E

Kosova lehtëson pjesërisht masata kufizuese

N E

Glauk Konjufca: Qëllimi i Serbisë ishte shfarosja e popullit tonë

N E

Ministria e Shëndetësisë janë vaksinuar 16.132 persona të moshave 75-79 vjeç

N E

Albin Kurti: “Prilli – muaji i masakrave dhe i kujtimit”

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...