Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Osmani vendos edhe flamurin e Dardanisë në oborrin e Presidencës

Presidentja në Detyrë e Kosovës, Vjosa Osmani e ka nisur ditën duke publikuar një video në profilin e saj në Facebook.

Osmani në videon e postuar në profilin e saj shkruan “mirmëngjesi”, dhe në pamje duket se para institucionit të presidencës është vendosur edhe flamuri Dardan.

Flamuri i ish-presidentit historik, Ibrahim Rugova është vendosur krahas atij të shtetit të Kosovës dhe Bashkimit Evropian.

Postime të ngjashme

Fitoi betejën me komunizmin, por jo atë me kancerin/ Shuhet para kohe Agustin Miraka

T E

Buxhovi: LDK’në nuk e ka themeluar Ibrahim Rugova

T E

Mësohet nëse do të vendosen nesër masa të reja anti-Covid në Kosovë

T E

Ndëroi jetë Murat Jashari, vëllai i Komandant Kumanovës

T E

Hapen zyrat ndërlidhëse për bashkëpunim Kosovë-Israel

T E

Rritet numri i të infektuarve, 568 raste pozitive dhe katër të vdekur nga coronavirusi për 24 orë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...