Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Osmani viziton Klinikën Infektive

Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani mëngjesin e së martës ka vizituar Klinikën Infektive në Shërbimin Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (ShSKUK).

Pas vizitës Osmani do të mbajë dhe një konferencë për medie para Klinikës Infektive

Postime të ngjashme

Aksion i madh i Policisë në gjithë Prishtinën

T E

Arrestimi i 8 policëve, ambasadori amerikan në Kosovë: Askush mbi ligjin

T E

Serbia sulmonte Prekazin, e thirra Xhemajl Mustafën dhe Enver Malokun

T E

Kosova përkujton Epopenë e UÇK-së pa ish-komandantët që janë në Hagë

S.B.

Kategorizimi i ri i komunave, 14 në zonën e kuqe

S.B.

Partitë pa qëndrim për zgjedhjen e presidentit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...