Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Ozil emocionon tifozët turq

Mesut Ozil ka nisur të ambientohet me skuadrën e re të Fenerbahçes pas transferimit të tij nga Arsenali.

Të dielën, mesfushori 32-vjeçar u stërvit për herë të parë me skuadrën e re, me të cilën ka vendosur edhe objektivat.

“Besoj se Fenerbahçe është pretendente për të fituar titullin çdo sezon në Turqi dhe shpresojmë që t’ia dalim sa më shpejtë që të jetë e mundur.

Ëndrra ime është të luaj në Ligën e Kampioneve”, tha fantazisti, i cili u largua pas 7.5 vitesh nga Arsenali pa luajtur gati për një vit sepse ishte jashtë planeve të trajnerit.

Postime të ngjashme

Të ARTAT e Kosovës u drejtohen qytetarëve: Medaljet janë për popullin

D V

Mourinho harron Xhakën, tani shikon nga mesfushori i Bundesligës

D V

“Nuk është zgjidhur ende, por po punojmë në kontratën e re” – Laporta konfirmon se ka ngecje në marrëveshjen e re me Messin

D V

Publikohen pamje nga fanella e tretë e Chelseat – tifozët e quajnë të shëmtuar dhe një dizajn i tmerrshëm

D V

Olimpiada në Rio punësoi një person, puna e të cilit ishte të shiste prezervativë

D V

Zyrtare: Chiellini rinovon kontratën me Juventusin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...