Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Pa arsye” balada e re e Duçi Azirit që iu prek ne zemër

Duçi Aziri prej vitesh është emër i njohur i botës së muzikës, pasi ka prezantuar para publikut disa këngë të bukura të shoqëruara edhe me videoklipe.

Duçi, këngëtari i mirënjohur nga Gostivari, zëri i të cilit prej vitesh jehon në të gjitha trojet shqiptare, dikur u bë i njohur me këngën me titull “Se sa dua”, që ishte hit i kohës.

Duçi Aziri u bë një nga këngëtarët më të kërkuar në dasma e ahengje, kjo falë zërit dhe aftësisë për të krijuar atmosferë të mrekullueshme.

Këngëtari sapo është kthyer me një projekt të ri që është balada e bukur me titull “Pa arsye”, me muzikë dhe realizim në studio nga Adis Ismaili, tekst nga Ekup Shabani dhe realizim të videoklipt: Produksioni Jehona, Tetovë dhe Top Estrada.

Ndiqni premierë “Pa arsye” nga Duçi Aziri.

Postime të ngjashme

Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

S.B.

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë

S.B.

Olivia Rodrigo ndanë detaje nga albumi i debutues “Sour”

S.B.

Dua Lipa uron Ramazanin: Shpresoj që muaji i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk

S.B.

Princat Harry dhe William kanë folur në telefon, Kate Middleton do të shërbejë si ndërmjetëse që vëllezërit të pajtohen gjatë varrimit të Princit Philip

S.B.

Enca Haxhia e ulur pranë Conor McGregorit në Dubai

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...