Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pa dashje apo me qëllim, Loredana postoi këtë foto të Mozzik, por u pendua dhe e fshiu

Loredana habiti me veprimin e fundit.

Loredana dhe Mozzik tash e sa muaj vazhdojnë të jenë temë e medieve rozë, teksa së fundi komentohen për një ribashkim të mundshëm.

Dyshja u panë shumë herë bashkë, ndërsa ende nuk kanë konfirmuar publikisht nëse janë të vërtetë zërat e ribashkimit.

Për t’i hedhur ‘zjarr’ këtyre thashethemeve, Loredana së fundi befasoi duke publikuar një foto të Mozzikut, të cilën e fshiu menjëherë.

Se a ishte ky veprim i reperes i qëllimshëm apo e bëri pa dashje, mbetet të shihet ditëve në vijim.

Ndryshe, Loredana sonte pas mesnatës publikon projektin e ri muzikor “Tut mir nicht leid”.

View this post on Instagram

Donnerstag 23:59! @miksu @macloud

A post shared by Loredana (@loredana) on

Postime të ngjashme

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

“Pa maska dhe pa distancë sociale” – “Brit Awards 2021” do të ketë katër mijë pjesëmarrës

S.B.

John Travolta kujton momentin kur vallëzoi me Princeshën Diana: Unë kisha privilegjin dhe nderin më të madh ta bëja këtë

S.B.

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...