Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të katër komunave të Shkupit

Shkup, 4 shkurt – Pa energji elektrike nesër do të jenë disa rrugë të Shkupit, mes të cilave “Lazar Pop Trajkov” në Gazi Babë, “Blagoja Gojan” në Kisella Vodë, “Veniamin Mançurovski” në Aerodrom, fshati Patishka Rekë, Karst Jabollcë, si dhe shtëpitë e uikendit në fshatin Dërzhillovë në Sopishte, informojnë nga EVN Maqedoni.

Ndërprerja e energjisë elektrike te përdoruesit nga rr. “Lazar Pop Trajkov” nr.19. do të jetë në periudhën nga ora 9 deri në orën 11. Nga ora 9-12 do të ketë ndërprerje të energjisë tek përdoruesit nga rr. “Blagoja Gojan”, e vendosur nën sheshin e lojërave për fëmijë në Kisella Vodë. Në rrugë “Venjamin Mançukovski” nr.5. në Aerodrom, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike nga ora 9 e mëngjesit deri në 1 pasdite, dhe në fshatin Patishka Rekë, Karst Jabollcë, si dhe shtëpitë e uikendit në fshatin Drëzhillovo të Sopishtës nga ora 9:50 deri në orën 14 pasdite. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

“Qeveria furnizohet me automjete zyrtare, por jo dhe me zjarrfikëse dhe ambulanca”

Z H

Gjendet një trup i pajetë në lumin Vardar

Z H

Pendarovski: Armata është e gatshme të intervenojë kudo

Z H

Në manifestimin “Dita e Republikës” në Krushevë, në prezencën e Ahmetit dhe Grubit gjuha shqipe u la në “harresë”, reagojnë funksionar të BDI-së

R Zh

Vuçiç: Serbia është e gatshme të nisë helikopterët për të shuar zjarret në Maqedoni

Z H

Angellov: Nevojitet reformë e plotë e sistemit për menaxhim me kriza

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...