Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Pa këmishë dhe reçipeta, kryeministrja finlandeze “ndez” rrjetin (Foto)

Kryeministrja finlandeze Sanna Marin ka vendosur që këtë herë të thyejë “rregullat” me veshjen e saj duke dalë më “provokative” në sytë e publikut.

Ajo ka pozuar me një kostum të zi pa këmishë dhe reçipeta dhe me një dekolte të hapur, për revistën “Trendi Magazine”. Veshja e kryeministres ka bërë shumë bujë në rrjetet sociale duke u bërë këshu tema e komenteve në to.

Disa komentues e kanë përkrahur veprimin e Kryeministres, madje dhe duke postuar foto të ngjashme me të nën hashtagun “iamëithsanna”, ndërsa të tjerët e kanë kundërshtuar duke arsyetuar se kjo është një foto e papërshtatshme për një lidere vendi.

Gjithashtu fotoja e Kryeministres ka frymëzuar shumë tabloidë filandezë dhe media ndërkombëtare pasi shpreh bukurinë, forcën dhe pavarsinë e femrave në botë. Marin duket shumë elegante në të gjitha daljet e saj, dhe kjo foto me siguri që do të harrohet shumë shpejt.

Postime të ngjashme

Ministria e Mbrojtjes: Kina nuk do të kërkojë kurrë hegjemoni

R Zh

Gjermanët “marrin frymë”/ Aktivitetet që kanë nisur të rihapen

T E

Gati 70% e amerikanëve do të vaksinohen sapo t’u jepet mundësia

T E

Presidenti i Ukrainës vaksinohet për të hequr çdo dyshim

T E

Krizë e thellë në spitalet e Hungarisë, mijëra punonjës braktisin punën

T E

Vullkani më aktiv i Evropës shpërthen shtatë herë në dy javë, zonat përreth mbulohen nga hiri i zi

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...