Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Pa pastronte veturën e mbuluar nga bora dhe akulli, bie mbi veturë pllaka e betonit – shpëton për një “fije floku” pronari i saj rus

Kamerat e sigurisë të vendosura në një ndërtesë kolektive në qytetin rus Vladivostok, kanë filmuar momentin kur një pllakë gjigante e betonit bie nga lart dhe përfundon mbi një veturë të parkuar, pronari i të cilës ishte pak centimetra larg saj dhe po e pastronte borën.

Siç mund të shihet në videon e publikuar më poshtë, burri po pastronte veturën që i ishte mbuluar me borë e akull, kur vërejti se diçka nuk është në rregull, transmeton Telegrafi.

Ai vërejti se diçka po binte me shpejtësi dhe për pak centimetra u largua, kurse pllaka e betonit ra mbi veturë të cilën e shkatërroi plotësisht.

Siç raportojnë mediat ruse, bëhet fjalë për kapakun e tarracës së kulmit të ndërtesës që nga pesha e madhe është shembur.

Postime të ngjashme

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

Vdes babai i 89 fëmijëve me 38 gra

Zekirija Haxhiu

Vendi ku nuk ka rënë shi që 400 vjet

Dafina Vidishiqi

Vula 7.000-vjeçe në Izrael mund të ishte përdorur për nënshkrimin e dërgesave

Dafina Vidishiqi

Enigma të cilën mund ta zgjidhin vetëm një për qind e njerëzve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...