Pa reçipeta dhe veshje shumëngjyrëshe, Rita Ora vjen atraktive nga Los Angeles

Rita Ora ka shijuar një vikend relaksues në Los Angeles, teksa edhe ka ndarë imazhe për mbi 16 milionë fansat saj në Instagram.

 

30-vjeçarja u pa në një veshje me ngjyra të ndryshme e që dukej tejet tërheqëse dhe unike në stil.

E veshur me një bluzë rozë nën të cilën nuk kishte veshur reçipeta, këngëtarja kombinoi atë me një fund treçerekësh me stampim leopardi, bukuroshja përshtati këtë dukje me një kapele të gjelbër, çantë blu dhe syze dielli të kuqe.

Foto: Rita Ora/Instagram

“Duke jetosh të dielën në korsinë e shpejtë”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e postimit.

Foto: Rita Ora/Instagram

Artistja shqiptare me famë botërore nuk zhgënjejë as kësaj radhe me paraqitjen, teksa pranoi komplimente të shumta nga ana e adhuruesve.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ndërkohë, ylli i hitit “Yor for Me” së fundi ka pozuar edhe për ballinën e revistës “Vogue Australia”. 

Related posts

“M’ke rrejt” – kënga më e re nga Skerdi dhe Teuta Selimi

D V

Kim Kardashian dhe Kanye West shihen së bashku në Malibu pas thashethemeve se u ribashkuan

D V

“Ligji është shkelë me dy këmbët”, avokati i Fjolla Morinës flet pasi iu caktua paraburgimi këngëtares

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More