10 C
Skopje
30/10/2020
Maqedoni

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë këto komuna të Shkupit

Zhurnal Ads

Shkup, 27 shtator – Pa rrymë elektrike nesër do të jenë disa pjesë të komunave Studeniçan dhe Gjorçe Petrov.

Siç informoi QRMK pas njoftimit nga EVN Maqedoni SHA, pa energji elektrike në periudhën prej orës 08:30 deri në orën 16 do të jenë një pjesë e shfrytëzuesve nga lagjja e uikend shtëpizave Jane Sandaski në komunën Studeniçan, ndërsa në periudhën prej orës 15 deri në orën 16 një pjesë e shfrytëzuesve nga fshati Vollkovë dhe një pjesë e shfrytëzuesve në komunën Gjorçe Petrov.

Related posts

Takim Hasani – Reka: E rëndësishme të ndihojmë njëri tjetrin në këto momente krize

Z H

Të mërkurën takim MICOTAKIS- ZAEV në Athinë

R ZH

Besimi: Përmirësimi i sistemit të menaxhimit financiar, një nga përparësitë në kuadër të bashkëpunimin me BB

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Pranoj Më tepër...