Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Pa rrymë komunat Studeniçan, Karposh dhe Gjorçe Petrov

Shkup, 3 qershor – Zhurnal.mk – Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektro-distributiv, nesër pa energji elektrike do të mbeten një pjesë e shfrytëzuesve nga komunat Studeniçan, Karposh dhe Gjorçe Petrov, kumtojnë nga QRMK – Shkup.

Në peirudhën prej orës 08:30 deri në orën 12:30 pa energji elektrike do të mbeten shfrytëzuesit nga fshatrat Pagarushë, Vërtekicë, Gaber I Rrafshët dhe Koliçan I Poshtëm, Komuna e Studeniçanit.

Në periudhën prej orës 09:00 deri në orën 15;00, pa rrymë do të mbeten shfrytëzuesit nga rruga “Vanço Mickov”, Komuna e Karposhit.

Në periudhën prej orës 09:00 deri në orën 15:00 pa energji elektrike do të mbeten shfrytëzuesit nga rruga “22” në fshatin Vollkovë, Komuna e Gjorçe Petrovit.

Postime të ngjashme

Kuvendi shkon në pushim/ Disa ligje mbesin në procedurë parlamentare

R Zh

Opinion / Etiketat e turpit

R Zh

Vaksinë kundër Kovid-19 dje kanë marrë 12.545 qytetarë

R Zh

Rreth një orë pritet për dalje nga vendi në VK Bogorodicë

D V

“Ballkani i hapur” / Me ftesë të kujt Alexandër Soros erdhi në Shkup në takimin mes Ramës, Zaev dhe Vuçiç ?

R Zh

LSDM: Zgjidhet statusi i 13.000 punëtorëve të falimentuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...