Pa ujë një pjesë e lagjes Çair

Shkup, 12 tetor – Ndërprerje në furnizimin me ujë sonte nga ora 19 do të kenë shfrytëzuesit e rrugëve “Kosta Abrasheviq” dhe “Pançe Nedellkovski” dhe një pjesë e rrugës “Cvetan Dimov” në lagjen Çair, informoi NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” Shkup.

Ndërprerja është për shkak të një defekti në rrjetin e ujësjellësit F 80 mm në rrugën “Kosta Abrasheviq” nr.82, ndërsa do të zgjasë deri në mënjanimin nga ana e ekipeve të NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi”. 

Related posts

Taravari me një shkrim i mposhtë gjitha lajmet e rreme dhe shpifjet kundër tij (Video)

Redaksia

PDSH-ja në Tetovë: Do të zgjidhim problemin me qentë endacakë

D V

Ali Ahmeti nga Çairi paralajmëron: Barrikada e ardhshme, Kryetari i shtetit shqiptar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More