Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pacolli: Masha, një nënë dhe grua e kujdesshme

Zhurnal Ads

Prishtinë, 17 nëntor, zhurnal-ks – Ish presidenti i Kosovës njeherit kryetari i AKR-së Behxhet Pacolli, gjatë ditës së sotme në rrjetin e tij facebook, i ka uruar bashkëshortes ditëlindjen duke i thënë që ndjehet krenar me një grua si Masha, shkruan zhurnal-ks.

Gëzuar ditëlindjen, gruaja ime! Një ditë e lumtur në familjen tonë, pasi ne sot festojmë ditëlindjen e Mashës. Një nënë dhe grua e kujdesshme, e cila gjithmonë kujdeset për të tjerët para vetes.🌹\Zhurnal-ks

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ja versioni më i ëmbël i kënduar pas Vaçes nga shqiptarja që jeton në Kanada,Tringa Rexhepi!

T E

Jennifer Lopez tregon linjat trupore gjatë pushimeve, mahnit me fizikun e saj

S.B.

Beyonce tërheq vëmendje me pozat në bikini

admin

Hajdutët thyejnë shtëpinë e Diddy – Në vitin 2018 aty u gjet e vdekur edhe ish-partnerja e tij

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh në karrierë, fiton ‘pllakatën e diamantit’ për “Meant to Be”

admin

Loredana është reperja më e dëgjuar sivjet në hip-hopin gjerman, sipas Spotify

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...