Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Shkup, 16 qershor – SPB Shkup ka ngritur padi penale kundër E.N 23 vjeç nga Haraçina, përshkak dyshimeve për grabitje dhe vjedhje të një veture, informon Zhurnal.

I padituri, së bashku me një person tjetër, më 21 shkurt 2021 në rrugën “Petre Filipovski Garkata” kanë vjedhur një veturë “Ford Fiesta” dhe rreth orës 20:00 me të njejtën veturë kanë shkuar dhe kanë grabitur një bastore në rrugën “Juzhnomoravski brigadi”.

Postime të ngjashme

Gjendet një person i vdekur në Koçan

D V

Shkoi të lahej me familjen, humb jetën në lumin Buna 13 vjeçarja nga Shkodra

D V

Lezhë/ Shiste kanabis, në pranga 25-vjeçari

D V

Arrestohet ish-juristi i Hipotekës në Lushnje, falsifikoi dokumente dhe regjistronte prona në emër të disa personave (EMRI)

D V

Në Shkup janë shqiptuar 184 sanksione, 39 për ngasje të shpejtë

Z H

Pas mosmarrveshjes me gruan kishte rrëmbyer dy fëmijët e tij, pas 10 vitesh arrestohet në Prizren shqiptari më i kërkuar në Austri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...