Agjencia Zhurnal.mk

Pajtesa ‘harron’ dimrin dhe të ftohtit, shtatzënë, shfaqet me fustan tejet të shkurtër

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

Ishte roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ajo që e bëri një ndër më të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.Fiona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...