Agjencia Zhurnal.mk

‘Pajtesa’ ka dalur me shoqëri, kaq bukur është veshur e rregulluar

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

Ishte roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ajo që e bëri një ndër më të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo. Fiona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka dalur mbrëmë me shoqe dhe si gjithmonë po duket shumë bukur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...