Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pak javë pas lindjes, Arbenita Ismajli i rikthehet punës dhe duket në formë të mahnitshme

Ajo është bërë nënë për herë të parë në fund të muajit prill.

Fjala është për modelen shqiptare, Arbenita Ismajli, e cila së bashku me partnerin e saj, reperin Fero, më 24 prill u bënë prindër të një vajze të quajtur, Nina.

Derisa kanë kaluar vetëm pak javë që nga lindja, modelja me prejardhje nga Kumanova publikon disa fotografi në të cilat ka shfaqur linjat reale.

Ajo vjen në formë të mrekullueshme dhe duket se është rikthyer në formë të duhur për një kohë shumë të shkurtër.

Në bazë të postimit, Ismajli siç shihet është rikthyer edhe në punë pasi prej vitesh është e fokusuar në modeling.

Krahas fëmijës, Arbenita dhe Fero po ashtu në fillim të këtij viti i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Të njëjtit po shijojnë lidhjen prej vitesh dhe momentalisht janë duke jetuar në Gjermani, për shkak të angazhimeve të Feros në muzikë.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...