Agjencia Zhurnal.mk

Pak para performimit në Eurovision, ja çfarë po bën Jonida Maliqi

Jonida Maliqi këtë vit përfaqëson Shqipërinë në Eurovision që po mbahet në Izrael për të tretën herë.

Si duket Jonida ka shfrytëzuar rastin të shijojë pak edhe bukuritë e Tel Aviv dhe të ç’lodhet për eventin e madh që e pret. Në Instagramin e saj ka postuar një foto ku po shijon rrezet e diellit në një xhiro me varkë.

Jonida  do të performojë në gjysmëfinalen e dytë të festivalit evropian që do të mbahet me 16-të Maj, bashkë me 17 shtetet e tjera konkurruese. 

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...