Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pak para se të bëhet nënë, Arbenita Ismajli ndan imazhe tërheqëse

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo së bashku me reperin Fero do të bëhen prindër të një vajze, gjë të cilën e bënë publike disa ditë më parë.

Ndërkohë, të njëjtin aktivitet që modelja ka pasur në rrjete sociale, të njëjtën po e bën edhe në vazhdimësi.

Në disa postime në Instastory, bukuroshja brune ka sjell një sërë imazhe atraktive, mes tyre edhe me partnerin.

Fotografi të shumta ishin të realizuara para se të jetë shtatzënë, teksa fokusonte tiparet e bujshme trupore.

Kujtojmë se Arbenita është një modele e suksesshme në Angli, ndërsa u bë edhe më e popullarizuar përmes lidhjes me Feron.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...