Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pak para se të bëhet nënë, Emily Ratajkowski mahnit me imazhet e reja

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski, së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Gjatë kësaj periudhe të shtatzënisë, modelja nuk ka kursyer pozat e ndryshme në rrjete sociale, shkruan Daily Mail.

29-vjeçarja në një postim të fundit në Instagram, ka mahnitur mijëra fansa të saj, ndërsa kishte theksuar edhe barkun e rrumbullakosur.

Ajo zgjodhi që të vishet me një fustan të kuq, teksa flokët I kishte të kapura mbrapa kokës.

Aksesorët kësaj radhe nuk kishin munduar, derisa Emily kishte vendosur që t’i ketë ato prej ari në disa pjesë të trupit.

Në disa imazhe të ndara ditë më parë, bukuroshja brune është parë edhe duke shijuar pushimet, së bashku me bashkëshortin e saj.

Postime të ngjashme

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

Arday dhe Leron sjellin bashkëpunimin e ri “Whoopty Remake”

S.B.

Xheri bën dedikim prekës për Cekën pas ndarjes nga jeta: Lamtumirë ikona e kuzhinës shqiptare

S.B.

Rita Ora shkëlqen me dukjen në emisionin e mëngjesit në Australi, merr vëmendjen e kalimtarëve të rastit në Sydney

S.B.

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...