Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pakujdesi i Bella Hadid ndaj flokëve, shihet duke u shëtitur në Paris

Ajo së fundmi ka qenë duke udhëtuar për biznes, teksa ka vizituar Milanon.

Por, Bella tashmë është fotografuar nga paparacit, teksa dilte nga një hotel luksoz, shkruan Daily Mail.

Çka mori më shumë vëmendje ishte veshja e saj unike, që zakonisht modelja nuk zhgënjen me kombinimet.

Ndërkohë, reagime të fansave pati edhe për flokët e saj, që ndonëse i kishte bërë me stil, por dukeshin si të palara.

Në dorë Bella u pa të mbante një kafe, kurse për shkak të pandemisë coronavirus mbante edhe maskë mbrojtëse.

Në këtë paraqitje nuk kishte si të mungonte një aksesorë, që kësaj radhe ajo zgjodhi çantën e markës Louis Vuitton.

Bukuroshja brune nuk la edhe pa përshëndetur paparacit, të cilët e fotografonin vazhdimisht.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...