Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Paloka: Vetëm një monstër si Rama e konsideron fatkeqësinë e tërmetit mundësi të re

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka e konsideron tallje daljen e kryeministrit Edi Rama në një video të regjistruar, në kuadër të 1 vjetorit të tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Paloka shkruan se “vetëm një monstër si Rama që jep koncerte në morg, tregon barcaleta në varreza e shpall arritje mbi gërmadha, mund ta konsiderojë fatkeqësinë e mijëra familjeve si “një mundësi të re”…”

Fatkeqësia më e madhe e shqiptarëve, thotë Paloka, mbetet kryeministri Rama.

Postimi i Edi Palokës në “Facebook”:

Postime të ngjashme

Rama poston videon e veçantë nga karnavalet e Korçës

Bekim Laçi

Shembja e Teatrit, nis seanca e tretë në “Kushtetuese”

Bekim Laçi

Ndërtimet e paligjshme në bregdet/ Disa të arrestuar dhe të shpallur në kërkim në Himarë

Bekim Laçi

Eksportet drejt Maqedonisë së Veriut, rritje me mbi 700 milionë lekë

Bekim Laçi

Vaksinimi, 42,781 vaksinime deri tani për arsimtarët, mbi 25 mijë me dy doza

Bekim Laçi

Një i vdekur dhe 8 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...