Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pamela Anderson martohet me truprojën e saj, Dan Hayhurst

Pamela Anderson është martuar me truprojën e saj pasi u përfol për një romancë dashurie gjatë karantinës, sipas DailyMail.

Ish-bukuroshja e ‘Baywatch’ është martuar për të katërtën herë me Dan Hayhurst, në një ceremoni private në ishullin ‘Vancouver’, Kanada, në natën e Krishtlindjes.

Dhe në një intervistë ekskluzive Anderson deklaroi për DailyMail: “Unë jam pikërisht aty ku duhet të jem – në krahët e një njeriu që më do vërtet”.

Ylli ka shpërndarë gjithashtu fotot dhe videon mahnitëse të dasmës, duke publikuar pamjet e veçanta në ditën e saj.

Dasma tradicionale u mbajt në oborrin e shtëpisë së pronës së gjerë të fshatit, që Pamela e ka blerë nga gjyshërit e saj në Ladysmith, në anën lindore të ishullit ‘Vancouver’.

Pamela ka lindur në vitin 1967 në një provincë të Kanadasë, gjersa më vonë u zhvendos në Los Angeles.

Biondja u takua me Hayhurst, i cili jetonte në ishullin ‘Vancouver’, në fillim të izolimit gjatë vitit të kaluar.

Që atëherë, dyshja kanë qenë së bashku pothuajse tërë kohën.

Për ditën speciale, aktorja dhe modelja theksoi: “Jam e dashuruar. Jemi martuar në natën e Krishtlindjeve së bashku me familjen tonë, çdokush që na njeh është i/e lumtur për ne”.

Ajo dukej e mrekullueshme në fustanin unik që zgjodhi, gjersa bashkëshorti i saj zgjodhi një këmishë dhe pantallona të zeza.

Postime të ngjashme

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

D V

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

D V

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

D V

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

D V

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

D V

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...