Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Pamje brenda shtëpisë 7 milionë dollarëshe të Jennifer Lopez

Çifti i famshëm, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez siç duket nuk po ndihen rehat në shtëpinë e tyre superluksoze, e cila ndodhet në Malibu.

Ndonëse shtëpia ishte blerë nga çifti i njohur para një viti me një çmim prej 7 milionë dollarësh ata kanë vendosur ta shesin atë.

Tashmë janë publikuar pamjet e shtëpisë së tyre fantastike, e cila ndodhet buzë detit, ndërsa shtëpia ka një hapësirë të madhe përreth.

Shtëpia luksoze e dyshes është 4.400 metra katrorë, ka 5 dhoma gjumi dhe katër tualete. Ndërsa, nuk dihet se sa do të jetë çmimi i shitjes.

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...