Agjencia Zhurnal.mk

Pamje, brenda veturës luksoze të gruas së Milot Rashicës

Belkiz Kera, është gruaja e yllit kosovar, Milot Rashica. Ata së bashku kalojnë momente të bukura dhe janë pothuajse çdo herë pranë njëri-tjetrit, shkruan Indeksonline. Belkizi është aktive në rrjetet sociale dhe shpërndan fotografi shumë shpesh.

Ajo bën një jetë mjaft luksoze, madje drejton edhe veturë të shtrenjtë.

Më poshtë mund të shihni se si duket enterieri i veturës së saj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...